Oferta

Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona uzyskanym przez Pracownię godłem NAJLEPSZE W POLSCE, stanowiącym zarazem „widzialny” dla Klientów znak wysokiej jakości naszej oferty.

 

Biżuteria złota

Każdego dnia z dzielimy się z Państwem posiadaną przez nas fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, służąc radą i pomagając zarówno w doborze nowej biżuterii jak i naprawie używanej. Jesteśmy firmą, która wykonuje od najprostszych, po nawet najbardziej skomplikowane naprawy srebrnej i złotej biżuterii. Posiadamy bogate doświadczenie w rekonstrukcji i renowacji starej biżuterii, jak również innych przedmiotów wykonanych ze szlachetnych kruszców.

 

W naszej pracowni z precyzją, pasją i zaangażowaniem tworzymy biżuterię ze złota oraz srebra, która z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy również producentem biżuterii złotej z brylantami. Dbamy o ciekawe wzornictwo dostosowując się do najnowszych trendów mody jubilerskiej. Na bieżąco wzbogacamy ofertę o coraz to nowe wzory biżuterii, zwłaszcza pierścionków. Każdy wyrób posiada certyfikat. Przykładamy najwyższą staranność do opakowania biżuterii.

 

Jako producent gwarantujemy niską cenę wszystkich wyrobów powstających w naszej Pracowni.

 

Posiadamy bogatą gamę wzorów biżuterii, w tym również obrączek, ciągle wprowadzając nowe. Nasi Klienci mogą skorzystać z gotowych wyrobów, zlecić wykonanie biżuterii wg własnego projektu lub wybrać model wyrobu z katalogu . Projektujemy również biżuterię na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

 

Oferowana przez nas biżuteria, w tym ślubna – pierścionki zaręczynowe z brylantami i kamieniami naturalnymi a także obrączki ślubne, umiejętnie łączą tradycyjne piękno i ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami sztuki złotniczej.

 

Oprócz biżuterii złotej, powstającej niemal wyłącznie w naszej pracowni, oferujemy duży wybór biżuterii srebrnej, zarówno własnego wyrobu jak i z importu, z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi, perłami i masą perłową oraz środki do pielęgnacji biżuterii.

 

Naszym atutem jest przystępność cenowa. Posiadamy ofertę produktową dostosowaną do możliwości finansowych każdego Klienta.

Certyfikaty
Certyfikaty
Pracownia złotnicza

Al. Marcinkowskiego 20, 61-827 Poznań

tel./fax: 61 853 33 57

tel.: 605 559 745

info@pracownia-zlotnicza-dg.pl

Projekt i wykonanie: PES - strony WWW